امکان ادامه تحصیل دانشجویان کارشناسی اتاق عمل

امکان ادامه تحصیل دانشجویان کارشناسی اتاق عمل در مقطع کارشناسی ارشد  نیشخندلبخند


گروه آزمون وسنجش : دبیر شورای عالی برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از امکان ادامه تحصیل کارشناسان رشته های اتاق عمل و هوشبری در مقطع کارشناسی ارشد، خبر داد.
دکتر سید امیرمحسن ضیایی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری بیست و دومین جلسه شورای معین وزارت بهداشت، اظهار کرد: با ضرورت تدوین برنامه آموزشی سیاستگذاری سلامت موافقت شده است.
وی افزود: افزایش مدرک تحصیلی کاردانی پرستاری به مدارک تحصیلی مورد پذیرش مقطع کارشناسی ناپیوسته اتاق عمل و هوشبری در این جلسه شورای معین پیشنهاد شده است.
وی با بیان اینکه همچنین، پذیرش کارشناسان اتاق عمل و هوشبری در مقطع کارشناسی ارشد در همه رشته هایی که کارشناسان پرستاری می توانند در آن شرکت کنند نیز از دیگر پیشنهادات مطرح شده در این نشست بوده است، خاطرنشان کرد: در صورت موافقت با این پیشنهادات امکان ادامه تحصیل برای این دسته از دانشجویان فراهم می شود.
دبیر شورای عالی برنامه ریزی وزارت بهداشت در خاتمه از تصویب آیین نامه انتقال دانشجویان ایرانی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی خارج از کشور به دانشگاههای داخل در این شورا خبر داد.

/ 6 نظر / 26 بازدید
در مسير زندگي

salam webloge zibaee dari khoshhal misham be manam sar bezani va tabadole link konim dar sorate link kardane man etela dahid ta shomara link konam

mona asghary

salam kh0osh khabar bashin rasty che webloge ghashangi darin

سحر

سلام وبلاگ خوبی دارین موفق باشین منم دانشجوی اتاق عمل گیلانم شما ورودی چه سالی هستین ؟ [سوال] شرق گیلان هستین؟

هاشمی

سلام وبلاگ خوبی دارید . من شما رو لینک کردم وخوشحال میشم شما هم ما رو لینک کنید با تشکر مدیر وبلاگ اتاق عمل 87 شیراز

m

ممنون از زحماتت .لطفا بگو تو چه رشته هایی میشه ادامه تحصیل داد.ممنون میشم اگه جوابشو بذاری اونم زود

یک دوست

سلام شمام دنبال ارشدین ؟ تقریبا یکساله دارم به صورت حرفه ای واسه لرشد درخواست میدیم نامه مینویسیم اونم کشوری خدا رو چه دیدی شاید جواب داد هنوز که جوابی نیومده ولی باید امید داشت فقط دانشگاه و وزارتخونه رو کلافه کردیم اگر خدا بخواد جواب میگیریم و ارشد دار میشیم من هم رشته شمتا نیستم اما ارشدمون یک جورایی بهم وصله یا حق